İşiniz için neden Android'i seçmelisiniz?

Android; çok katmanlı güvenliği, kapsamlı yönetimi ve her işe uygun cihaz çeşitliliğiyle mobil ve sürekli iletişim halindeki iş gücünü destekler.

Yerleşik, güçlü kurumsal güvenlik Yerleşik, güçlü kurumsal güvenlik

Yerleşik, güçlü kurumsal güvenlik

Android platform güvenliği; uygulamalar için korumalı alan, istismarı önleme ve cihaz şifreleme özellikleriyle cihazlarınızı, verilerinizi ve uygulamalarınızı korur. Google Play Protect her cihazı gün boyu aktif olarak tarar ve sürekli yeni bir şeyler öğrenir. Bu sayede her zaman en yeni mobil güvenlik özelliklerinden faydalanırsınız. Yönetim API'leri cihaz filonuzda politika kontrolleri uygulamanıza olanak tanır.

Daha fazla bilgi
Kapsamlı ve yenilikçi yönetim Kapsamlı ve yenilikçi yönetim

Kapsamlı ve yenilikçi yönetim

Android, filonuzdaki cihazları yönetmenizi kolaylaştırır. Hem kurumsal cihazlar hem de çalışan mülkiyetindeki cihazlar için tek bir yönetim çözümü sayesinde tüm kurumsal veri ve uygulamalarınızın kontrolünü zahmetsizce gerçekleştirirsiniz.

Daha fazla bilgi
Cihazlar

Her işe hitap eden cihazlar

İletişim için kullanılan uygun fiyatlı akıllı telefonlardan en zorlu ortamlarda kullanılmaya dayanacak şekilde sağlamlaştırılmış tabletlere kadar, tam da sizin için tasarlanmış bir Android cihaz var.

Android'i kimler kullanır?

Android, her sektör için uygundur. Android cihazlar restoran ve oteller, finansal hizmetler, kamu kuruluşları, perakende gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.

İleri teknolojiyi kullanarak çalışın

Android, virüs algılama ve bulut güvenliği için makine öğreniminden akıllı, bağlamsal yardım için yapay zekaya kadar Google'ın sunduğu son yenilikleri kullanır.

  • Google Asistan

  • Google VR

  • Makine Öğrenimi

  • FIREBASE

  • Google Cloud

Trend hikayeler

Google'dan ve sektördeki iş ortaklarından Android'in işinizi nasıl kökten değiştirebileceğiyle ilgili haberler, ipuçları ve düşünce liderliği.