Proaktif güvenlik, gelişmiş koruma ile buluşuyor.

Android cihazınızda yerleşik olarak bulunan güçlü ve proaktif koruma özellikleri, verilerinizin güvende kalmasını sağlar.

Spam ve kimlik avı koruması

Spam yapanlardan ve şüpheli sitelerden uzak durun.

Spam ve kimlik avı mesajları ile dolandırıcılık aramalarını otomatik olarak filtreleyin. Tehlikeli olduğu tespit edilmiş siteleri ziyaret ettiğinizde uyarı alacağınızı bilerek web'de rahatça gezinin.

Google Mesajlar'ı deneyin
Koltukta telefonunu kullanan bir kişinin yakından görünümü. Kişinin resminin etrafında, dolandırıcılık e-postası, spam mesajlar, şüpheli spam araması ve kimlik avı web sitesi ile ilgili animasyonlu simgeler ve metinler yer alıyor.

Google Play Protect

Kötü amaçlı yazılımlara ve sakıncalı uygulamalara karşı kesintisiz koruma.

Tüm uygulamalar indirilmek üzere kullanıcılara sunulmadan önce analiz edilir. Ayrıca günlük taramalar, cihazınızda bulunan kötü amaçlı yazılımların ve zararlı uygulamaların devre dışı bırakılmasına yardımcı olur.

Cihaz taraması yapın
Ortasında tarama sembolü ve yazısıyla birlikte "Zararlı uygulama tespit edilmedi" mesajı bulunan yuvarlak bir animasyon.

Güvenlik güncellemeleri

Sürekli güncellenen güvenlik özellikleri.

Kesintisiz güncellemeler, olası sorunlar için çözümler sunar ve cihazınızın güvenlik özelliklerini yeni sürüme geçirerek yeni tehditlerle mücadele etmesine yardımcı olur.

Güvenlik güncellemeleri hakkında bilgi
Android telefonun silüeti içindeki bildirimde sistemin güncel olduğu yazıyor. Bildirimde mevcut Android sürümünün yanı sıra son güncelleme tarihi ve saati gibi bilgiler de yer alıyor.

Google Hesabı güvenliği

İnternette güvende olun.

Google, verilerinizi şifreleyip sizi şüpheli girişler hakkında uyararak hesabınızı korur. Google Şifre Yöneticisi, şifrelerinizin güvenliğini sağlarken 2 Adımlı Doğrulama da fazladan bir koruma katmanı ekler.

Güvenlik kontrolü yapma
Android telefonun silüeti içindeki Google Hesabı Güvenlik Kontrolü ekranında, sorun tespit edilmediğini belirten bir mesaj gösteriliyor. Ekranda ayrıca kayıtlı şifrelerinizin, cihazlarınızın ve son güvenlik işlemlerinin yer aldığı animasyonlu bir liste de bulunuyor.

Güvenli ödemeler

Sektör lideri ödeme koruması.

Google Cüzdan her katmanındaki güvenlik ve gizlilik özellikleriyle gerekli öğelerinizi korur. Google Pay tüm ödemeleri şifreler ve kart numaranızı hiçbir zaman paylaşmaz.

Google Cüzdan'ı deneyin
Yemek masasında telefonuyla ilgilenen bir kişinin resmi. Resmin üzerindeki grafikte, Android telefonun silüeti içinde şifrelenmiş bir kredi kartı gösteriliyor.

Veri koruması

Verileriniz güvende kalır ve yedeklenir.

Cihazınızdaki veriler PIN, desen veya şifre kullanılarak güvenli bir şekilde şifrelenir. Ayrıca her şey otomatik olarak buluta yedeklendiğinden eski cihazınızı kaybetseniz bile hepsini yenisine kolayca geri yükleyebilirsiniz.1

Cihaz yedekleme hakkında bilgi
Android telefonun silüeti içinde yedekleme bilgileri gösteriliyor.  Ekranda, ilişkili Gmail hesabı, kullanılan ve mevcut depolama alanı ayrıntıları, Depolama alanını yönet düğmesi, açık durumdaki Google One yedekleme anahtarı, Hemen yedekle düğmesi ve "Telefonunuz 2 saat boyunca kullanılmayıp şarj olduğunda kablosuz ağ üzerinden otomatik olarak yedeklenir" yazısı gösteriliyor.
Android telefonun arka kamerasının yakından görünümü.

Telefonlar

Mükemmel telefonu bulun.

Beğenilen markaların ürettiği ve Google'ın faydalı özelliklerine sahip telefonlar arasından seçiminizi yapın.

Android telefonları inceleyin
Açma/kapatma anahtarının ortasına yerleştirilmiş Android logosu.

Android'e geçin

Geçiş yapmak artık çok kolay.

iPhone'unuzdaki fotoğrafları, videoları, mesajları ve diğer öğeleri yeni Android telefonunuza güvenli bir şekilde aktarın.

Android'e geçin

Gizliliğinizi korumak için sınırları belirleyin

Gizliliğiniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun.

Verilerinizin nasıl paylaşılıp kullanılacağını kolayca yönetin. Tüm gizlilik ayarlarınıza tek bir yerden erişerek izinleri istediğiniz zaman rahatça değiştirin.

Gizlilik deneyiminizi kişiselleştirin
Android akıllı telefonunda arkadaşlarıyla birlikte selfie çeken bir kullanıcının resmi. Android, kullanıcıdan resim çekmek ve video kaydetmek için uygulamaya vereceği erişim düzeyini seçmesini istiyor.