Android TV

Sizin için özel olarak tasarlanmış eğlence

Daha akıllı bir TV ile tanışın

Gişe rekorları kıran filmler, en popüler diziler, canlı spor yayınları ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunlar. Android TV bir dünya dolusu içeriği, uygulamayı ve oyunu salonunuza getiriyor.

Daha az gezinme,<br>daha fazla izleme

Daha az gezinme,
daha fazla izleme

YouTube, Hulu Plus ve NBA Game Time gibi uygulamalar sayesinde video, program ve spor için kişiselleştirilmiş öneriler ana ekranınızda görünür.

Ne istediğinizi söylemeniz yeter

Ne istediğinizi söylemeniz yeter

Uzaktan kumandanızdaki mikrofona basıp Android TV'ye ne istediğinizi söyleyin. “Jurassic Park”, “New York'ta geçen romantik komediler” veya “yarın hava nasıl olacak?” demeyi deneyin.

Bir ekrandan diğerine

Bir ekrandan diğerine

Filmler ve TV dizileri, müzik, oyunlar, spor ve daha fazla içeriği Android, iOS, Mac, Windows veya Chromebook'tan TV'nize yansıtın. İçeriği TV'nizde oynatmaya başlamak için mobil uygulamanızda Yayın düğmesine dokunmanız yeterlidir.

CHROMECAST ÖZELLİKLİ UYGULAMALARA GÖZ ATIN

Android oyun deneyimi

Tek oyuncu, çok oyuncu, çevrimiçi veya çevrimdışı. İster öylesine oynayın ister her şeyinizi ortaya koyun, Android TV size oyun oynamanın yeni bir yolunu sunar.

Multiplayer

Çok oyunculu

Herkes için eğlence

Oyun kumandalarını (dört adede kadar), Android telefonunuzu veya tabletinizi kapın ve Beach Buggy Racing'de arkadaşlarınıza meydan okuyun.

Phone, Tablet or TV

Telefon, Tablet veya TV

Kaldığınız yerden devam edin

Bir seviyeyi telefonunuzda bitirin, ardından bir sonraki seviyeyi TV'nizde oynayın. Google Play Oyunlar ilerleme durumunuzu Android telefonunuza, tabletinize ve TV'nize kaydeder.

              

              

              

              

Her tür oyun

Her oyuncu için bir şey var

Kendinizi Arcade yarışları, 3D savaşlar ve harika maceraların içinde bulacaksınız.

Beautiful Graphics

Etkileyici Grafikler

Android oyunları, inanılmaz derecede güzel

Görsel ayrıntılar ve çarpıcı 3D grafikler evinizdeki en büyük ekranda hayat buluyor.

Android TV'yi edinin

Android TV'nin yerleşik olduğu yeni bir TV bulun. Ya da Android TV cihazını mevcut televizyon setinize bağlayın.

Yeni TV alın

Birçok TV modelinde Android TV yerleşik olarak bulunur. Android TV'ye erişmek için uzaktan kumandanızda "giriş" tuşuna basmanız yeterlidir. Başka kutu veya kablo gerekmez.

TV'me ekle

NVIDIA SHIELD ile olağanüstü güzellikteki Ultra HD 4K içeriğin1 ve muhteşem oyunların keyfini çıkarın. Başlamak için SHIELD'ı televizyonunuzun HDMI bağlantı noktasına takmanız yeterlidir.

Diğer cihazlara göz at