Android 7.0 Nougat

Sizin için tasarlandı

Daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunan Android Nougat, şimdiye kadar geliştirilmiş en tatlı işletim sistemi.

Bildiğiniz dilleri konuşan işletim sistemi

Güncellenmiş ve tamamen yenilenmiş emojiler ve aynı anda iki veya daha fazla dil kullanabilme olanağı kelimelerinize canlılık katacak.

 • 72'si yeni, 1.500'den fazla emoji
 • Birden fazla yerel dil kullanımı

Aynı anda iki yerde olun

Artık iki uygulamayı yan yana çalıştırabilir, iki kez dokunarak uygulamalar arasında geçiş yapabilirsiniz. Örneğin, bir şeyler yazarken aynı anda video izleyebilir veya zamanlayıcı açıkken bir tarifi okuyabilirsiniz.

 • Çok pencereli görünüm
 • Uygulamalar arasında hızlı geçiş

Android'i yeni bir boyutta tecrübe edin

Vulkan™ API'si, yüksek performanslı 3D grafiklerle oyunun kurallarını değiştiren bir teknolojidir. Desteklenen cihazlarda daha net grafikler ve göz alıcı görsel efektlerle uygulamaların adeta canlandığına şahit olacaksınız.

Need for Speed™ No Limits'in Vulkan sürümü Google Play'de

Kullanımı kolay, yüksek kaliteli sanal gerçekliğin keyfini çıkarın

Android Nougat, Sanal Gerçeklik modu ile sizi yeni dünyalara götürmeye hazır. Daydream özellikli telefonlarda kullanılabilir.

Daha Fazla Bilgi
Daydream

Daha akıllı pil sayesinde
durmak yok

Daha akıllı pil sayesinde<br>durmak yok

Hareket halindeyken Doz özelliği

Doz artık hareket halindeyken de pilden tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Artık cihazınız, cebinizde veya çantanızda taşıdığınızda da düşük pil kullanım moduna geçiyor.

Anı yakalayın

Android Nougat, daha fazla kişiselleştirilebilen ayarlar ve daha akıllı bildirimler sayesinde anında işlem yapmayı kolaylaştırır.

 • Özel Hızlı Ayarlar

  İstediğiniz şeye daha hızlı ulaşmak için Hızlı Ayar bloklarınızı yeniden düzenleyin.

 • Bildirimde Doğrudan Yanıtlama

  Bildirimlerin içinden anında yanıt verme özelliği sayesinde uygulamaları açmadan ufak sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

 • Gruplandırılmış Bildirimler

  Uygulamalardan gelen gruplandırılmış bildirimler sayesinde yeniliklerden anında haberdar olun. Uygulamayı açmak zorunda kalmadan uyarıları görüntülemek için bildirime dokunup genişletmeniz yeterli.

Daha fazla kişiselleştirme seçeneği

Android Nougat sayesinde Android cihazınızı çok daha farklı şekillerde kişiselleştirebilirsiniz. Verilerinizin nasıl kullanılacağına, nasıl bildirim alacağınıza ve ekranınızın nasıl görüneceğine karar verebilirsiniz.

 • Veri Tasarrufu

  Veri tasarrufunu kullanarak cihazınızın kullandığı veri miktarını sınırlayın. Veri Tasarrufu etkinleştirildiğinde arka plandaki uygulamalar hücresel verilere erişemez.

 • Bildirim Kontrolleri

  Bildirim ayarlarını değiştirmek için bildirimin kendisine basılı tutmanız yeterli. Örneğin, uygulamanın gönderdiği uyarıları bildirim üzerinden sessiz moda alabilirsiniz.

 • Ekran Boyutu

  Sadece metin boyutunu değil, simgelerin ve hatta yaşayacağınız deneyimin boyutunu değiştirebilirsiniz.

Yaptığımız her işin temelinde
güvenlik yatar

Güvenliğiniz ve gizliliğiniz önemlidir. Android, her zaman olduğu gibi özel verilerinizi gizli tutmak için güçlü güvenlik ve şifreleme katmanlarıyla tasarlanmıştır. Android Nougat ile birlikte yeni özellikler de kullanıma sunulmuştur.

 • Kesintisiz Güncelleme

  Bazı yeni cihazlarda yazılım güncellemeleri arka planda indirilir. Böylece cihazınız en yeni güvenlik araçlarıyla senkronize edilirken beklemeniz gerekmez.

 • Dosya Tabanlı Şifreleme

  Dosya düzeyinde şifreleme yapan Android, aynı cihazı kullanan farklı kullanıcılara ait dosyaları birbirinden ayırır ve korur.

 • Doğrudan Başlatma

  Artık cihazınız çok daha hızlı başlatılıyor. Uygulamalar, daha şifre bile girilmeden güvenli şekilde çalışıyor.

Android Güvenliği hakkında daha fazla bilgi edinin
Karşınızda

Yeni LG V20

Android Nougat yüklü olarak gelen ilk akıllı telefon. Yakında.