Akıllı, sade ve tamamen size özel

KitKat 4.4

Explore 4.4

Estetik ve Büyüleyici

Daha parlak tasarım, daha üstün performans ve yeni özellikler.

Bir sanat eseri

Cihazınızda müzik dinlerken veya filmleri Chromecast’e yansıtırken cihazınızın ekran kilidi devreye girdiğinde tam ekran albüm ve film kapakları görürsünüz. İçeriği oynatabilir, duraklatabilir veya belirli bir anı arayabilirsiniz.

Bir sanat eseri
Odaklanın

Odaklanın

İster kitap okuyor, ister oyun oynuyor ya da film izliyor olun, yeni yoğun içerik modu sayesinde asıl görmek istediklerinizin dışındaki her şey otomatik olarak gizlenir. Durum çubuğunuzu ve gezinti düğmelerinizi geri getirmek için yapmanız gereken sadece ekranın kenarını hızlıca kaydırmaktır.

Daha hızlı çoklu görev

Android 4.4, bellek optimizasyonu ve gelişmiş dokunmatik ekranla birlikte tüm zamanların en iyi düzeyinde hızlı ve daha doğru yanıt performansı sunuyor. Bu yenilikler, hiç takılma yaşamadan İnternet'te dolaşabileceğiniz veya en yeni popüler oyunlarda son sürat yarışabileceğiniz anlamına geliyor.

Daha hızlı çoklu görev

Akıllı ve Sade

Google'ın akıllı yaklaşımı Android deneyimini her yönüyle iyileştirir.

Gelecek sizi çağırıyor

Gelecek sizi çağırıyor

Yeni telefon uygulaması, telefonla en çok konuştuğunuz kişileri temel alarak otomatik bir şekilde kişilerinize öncelik atar. Ayrıca, yakındaki yerleri ve işletmeleri, rehberinizdeki veya Google Apps alanındaki kişileri arayabilirsiniz.

Daha akıllı bir arayan kimliği

Rehberinizde bulunmayan bir telefondan çağrı aldığınızda, telefonunuz arayan numaranın, bölgenizdeki Google Haritalar'da kaydı olan işletmelerin numaralarından biri olup olmadığına bakar. Google'ın sunduğu arayan kimliği özelliği hakkında daha fazla bilgi edinin

Daha akıllı bir arayan kimliği
Tüm iletileriniz tek bir yerde

Tüm iletileriniz tek bir yerde

Arkadaşınız nasıl gönderirse göndersin hiçbir iletiyi kaçırmayın. Yeni Hangouts uygulamasıyla, tüm SMS ve MMS iletileriniz diğer sohbetleriniz ve video görüşmelerinizle tek bir yerde toplanıyor. Ayrıca, yeni Hangouts ile konum bilginizi paylaşabilir ve animasyonlu GIF'ler gönderebilirsiniz.

Emojiler ile duygularınızı ifade edin

Bazen kelimeler duygularınızı ifade etmeye yetmez. Böyle durumlar için renkli Japonca karakterlerden oluşan Emojiler gerekir ve artık bunları Google Klavye’den kullanabilirsiniz.

Emojiler ile duygularınızı ifade edin

Al ve Çık

Yeni özellikler hareket halindeyken işlerinizi yapmanıza yardımcı olur.

İstediğiniz zaman istediğiniz yerden yazdırın

İstediğiniz zaman istediğiniz yerden yazdırın

Artık fotoğrafları, dokümanları ve web sayfalarını telefonunuzdan veya tabletinizden yazdırabilirsiniz. Google Cloud Print'e bağlı her tür yazıcıdan, HP ePrint yazıcılardan ve Google Play Store'da uygulaması olan diğer yazıcılardan çıktı alabilirsiniz.

İstediğiniz dosyayı seçin

Google Drive'da, diğer bulut depolama hizmetlerinde veya cihazınızda bulunan dosyaları Quickoffice gibi uygulamalarla açıp kaydedebilirsiniz. Son kullanılan dosyalara hızlı erişim olanağı sayesinde, az önce üzerinde çalıştığınız dosyayı göndermek her zamankinden daha kolaydır.

İstediğiniz dosyayı seçin
Artık her yer ofisiniz

Artık her yer ofisiniz

Yeniden tasarlanmış Quickoffice ile telefonunuzdan veya tabletinizden dokümanlar, e-tablolar ve sunular oluşturup düzenleyebilirsiniz.

Çok daha fazla özellik

Android'in başka neler sunduğunu görün