Inteligentny, prosty i cały Twój.

KitKat 4.4

Poznaj 4.4

Atrakcyjny i wciągający

Dopracowany wygląd, większa wydajność i nowe funkcje.

Odrobina sztuki

Gdy będziesz słuchać muzyki lub oglądać filmy przez Chromecasta, na ekranie zablokowanego urządzenia zobaczysz pełnoekranowe okładki albumów i plakaty filmowe. Możesz też wstrzymywać i wznawiać odtwarzanie oraz przechodzić do wybranych fragmentów.

Odrobina sztuki
Daj się pochłonąć

Daj się pochłonąć

Książka, którą czytasz, gra, w którą grasz, czy film, który oglądasz – teraz wszystko to zajmuje centralne miejsce w nowym trybie, który automatycznie ukrywa wszystko poza tym, co naprawdę chcesz zobaczyć. Wystarczy, że przesuniesz palcem, by wyświetlić z powrotem pasek stanu i przyciski nawigacji.

Szybszy multitasking

Android 4.4 bije rekordy wydajności, optymalizując pamięć i poprawiając wykorzystanie ekranu dotykowego, by system reagował szybciej i dokładniej niż kiedykolwiek wcześniej. Oznacza to, że możesz bez problemów słuchać muzyki, równocześnie przeglądając internet lub ścigając się po autostradzie w najnowszej grze.

Szybszy multitasking

Inteligentny i prosty

Inteligentne rozwiązania Google usprawniają wszystkie aspekty korzystania z Androida.

Zaawansowane funkcje telefonu

Zaawansowane funkcje telefonu

Nowa aplikacja Telefon automatycznie rozpoznaje najważniejsze kontakty na podstawie tego, z kim rozmawiasz najczęściej. Możesz też wyszukiwać firmy i miejsca w pobliżu oraz kontakty i osoby w Twojej domenie Google Apps.

Inteligentna identyfikacja dzwoniącego

Gdy zadzwoni do Ciebie ktoś spoza Twoich kontaktów, telefon spróbuje określić nazwę dzwoniącego na podstawie danych z lokalnych wizytówek na Mapach Google. Więcej informacji o Google Caller ID

Inteligentna identyfikacja dzwoniącego
Wszystkie wiadomości w jednym miejscu

Wszystkie wiadomości w jednym miejscu

Nigdy już nie przeoczysz żadnej wiadomości, bez względu na sposób, w jaki Twoi znajomi ją wyślą. Dzięki nowej aplikacji Hangouts wszystkie wiadomości SMS i MMS są dostępne w tym samym miejscu co Twoje czaty i rozmowy wideo. W aplikacji możesz też udostępniać swoją lokalizację i wysyłać animowane pliki GIF.

Uniwersalne emotikony

Czasem słowa nie są w stanie wyrazić tego, co czujesz. Przydają się wtedy emoji, kolorowe japońskie emotikony, dostępne teraz na Klawiaturze Google.

Uniwersalne emotikony

Od razu gotowy do pracy

Nowe funkcje pomagają w pracy, gdziekolwiek jesteś.

Drukuj, gdzie i kiedy chcesz

Drukuj, gdzie i kiedy chcesz

Teraz zdjęcia, dokumenty i strony internetowe możesz drukować bezpośrednio ze swojego telefonu lub tabletu. Wystarczy przesłać pliki do drukarki połączonej z Google Cloud Print, drukarki HP z usługą ePrint lub jakiejkolwiek innej drukarki, dla której w Sklepie Google Play dostępna jest odpowiednia aplikacja.

Wybierz dowolny plik

W aplikacjach takich jak Quickoffice możesz otwierać i zapisywać pliki na Dysku Google, a także w innych usługach do przechowywania plików w chmurze oraz na urządzeniu. Szybki dostęp do ostatnio używanych plików ułatwia wysłanie innym osobom tego, nad którym właśnie pracujesz.

Wybierz dowolny plik
Twoje biuro zawsze przy Tobie

Twoje biuro zawsze przy Tobie

Twórz i edytuj dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje w nowym Quickoffice na telefonie lub tablecie.

Jeszcze więcej funkcji

Zobacz, co jeszcze oferuje Android