Android nedir?

Mobil cihazların neler yapabilec­eğini değiştiren platform.

Telefonunuzu, tabletinizi, saatinizi, TV'nizi ve otomobilinizi destekler.

Sadece çalışmanın ötesine geçip hayatı gerçekten daha kolay hale getiren cihazların arkasında Android vardır. GPS'inizin trafikten kaçınması, saatinizin mesaj gönderebilmesi ve Asistanınızın sorulara cevap verebilmesi Android ile mümkün olmaktadır. 2,5 milyardan fazla aktif cihazın içinde bulunan Android işletim sistemi, 5G telefonlardan muhteşem tabletlere kadar tüm cihazları destekler.

Güvenlik

Yerleşik güvenlik özellikleriyle telefonunuz güvende kalır.

Android cihazınız varsa daha ilk açışınızda kesintisiz güvenlik özelliklerinden yararlanmaya başlarsınız. Google Play Protect tüm uygulamalarınızı tarar, yazılım düzenli güvenlik güncellemeleri alır ve platform gelişmeye devam eder. Tıpkı hiç mola vermeyen, arada kısa bir uyku çekmeyen veya tatile çıkmayan bir güvenlik görevlisi gibi.

Daha fazla bilgi

Verilerinizin kontrolü sizde kalır.

Android'de Web ve Uygulama Etkinliği veya Konum Geçmişi gibi özelliklerle verilerinizin hangi durumlarda paylaşılacağına ya da paylaşılıp paylaşılmayacağına siz karar verirsiniz. O anda kullanmadığınız bir uygulamadan konumunuza erişilirse bildirim alırsınız. Ayrıca herhangi bir zamanda izinleri değiştirmek isterseniz tüm Gizlilik ayarlarınızı tek bir yerde bulabilirsiniz. Burada gizlilik sizin kontrolünüzde.

Daha fazla bilgi

Herkes için faydalı
teknoloji.

Herkesin cihazlarını kullanma biçimi kendine özgüdür. Bu nedenle, insanlar dünyayı nasıl deneyimlemek istiyorsa ona uygun erişilebilir özellikler ve ürünler geliştiririz. Ekran okuyucular, ses kısıcılar, hatta artırılmış gerçeklik (AR) destekli yürüyüş rehberleri bu çabamızın ürünüdür. Çünkü teknoloji söz konusu olduğunda herkese uyan tek bir yaklaşımdan bahsedilemez.

Başlayın

Telefonlar ve tabletler.
Kendinizin­kini bulun.

Artırılmış gerçeklik (AR) oyun telefonları. İnşaat sahalarına dayanabilen tabletler. Android, isteyebileceğiniz her şey için seçeneklere hayat veriyor.

TÜMÜNÜ GÖSTER