Co to jest Android

Platforma, która poszerza zakres możliwości urządzeń mobilnych.

W Twoim telefonie, tablecie, telewizorze i samochodzie

Kiedy urządzenie nie tylko działa, ale i sprawia, że Twoje życie jest łatwiejsze, stoi za tym Android. To dlatego GPS omija korki, zegarek może pisać wiadomości, a Asystent – odpowiadać na pytania. To system operacyjny wewnątrz 2,5 miliarda aktywnych urządzeń. Od telefonów 5G po niesamowite tablety – wszystkie działają na systemie Android.

Zabezpieczenia

Twój telefon jest zabezpieczony dzięki wbudowanej ochronie

Z Androidem masz dostęp do zabezpieczeń, które są nieszablonowe i nigdy nie przestają działać. Google Play Protect skanuje wszystkie aplikacje i regularnie aktualizuje zabezpieczenia, dzięki czemu cała platforma staje się coraz lepsza. Jest jak strażnik, który nigdy nie robi sobie przerwy, nie ucina sobie drzemki, ani nie idzie na urlop.

Więcej informacji

Masz kontrolę nad swoimi danymi

Z Androidem to Ty decydujesz, kiedy i jak udostępniane są Twoje dane, takie jak Aktywność w internecie i aplikacjach czy Historia lokalizacji. Jeśli aplikacja, z której w danej chwili nie korzystasz, uzyska dostęp do Twojej lokalizacji, dostaniesz powiadomienie. A kiedy zechcesz zmienić uprawnienia, wszystkie ustawienia prywatności znajdziesz w jednym miejscu. Bo Twoja prywatność to Twoja sprawa.

Więcej informacji

Technologia, która się przydaje.
Każdemu.

Każdy ma swój sposób na korzystanie z urządzeń. Dlatego tworzymy ułatwienia dostępu i produkty, które działają na różne sposoby – tak, aby każdy mógł doświadczać świata po swojemu. Czytniki ekranu, tłumiki akustyczne, a nawet przewodniki turystyczne AR. Bo jeśli chodzi o technologię, nie ma jednego dobrego rozwiązania dla wszystkich.

Rozpocznij

Telefony i tablety
– znajdź coś dla siebie

Telefon z grami AR. Tablet, który wytrzyma na budowie. Android daje Ci wybór i niezliczone możliwości.

ZOBACZ WSZYSTKO