Android on kõigile

Androidi avatud platvorm annab inimestele kogu maailmas laiema juurdepääsu suuremale hulgale teabele ja võimalustele kui kunagi varem.

Vaadake Androidi mõju
Androidi platvorm võimaldab seadmetootjatel konkureerida ja innovatiivseid lahendusi luua. Rakenduste arendajatel on võimalus jõuda hiiglaslike vaatajaskondadeni ja rajada toimivaid ettevõtteid. Tarbijate jaoks on saadaval enneolematu valik soodsa hinnaga seadmeid.
Hiroshi Lockheimer, asepresident, Android, Chrome OS ja Play

Rohkem tehnoloogiat rohkematele inimestele rohkemates kohtades

Androidi lähtekood on ilma rahata saadaval, nii et igaüks saab selle alla laadida, seda kohandada ja levitada. See võimaldab tootjatel luua mobiilseadmeid soodsama hinnaga, mis muudab seni kättesaamatu mobiilitehnoloogia üle kogu maailma kasutajate jaoks taskukohasemaks.

Lisateave

Vabadus valida

Androidi avatud lähtekoodiga mudel õhutab innovatsiooni, andes seadmetootjatele vabaduse kohandada seadmeid ja Androidi operatsioonisüsteemi ning eelinstallida mis tahes rakendusi. See pakub tarbijatele seadmete ja rakenduste vallas rohkem valikuvõimalusi.

Lisateave

Majanduskasvu katalüsaator

2020. aastaks annab mobiilne ökosüsteem tööd 15 miljonile inimesele üle maailmaGSMA - Global Mobile Economy Report - 2015 (page 3). Android õhutab seda progressi, aidates arendajatel ja tootjatel üle kogu maailma veelgi rohkem töökohti luua.

Lisateave

Toetame universaalset juurdepääsu teabele

Android aitab rohkematel inimestel leida teavet ja võimalusi kui ükski muu mobiiliplatvorm, pakkudes arenevatel turgudel taskukohaseid seadmeid või võimaldades juurdepääsu tuhandetele harivatele ja tervishoiurakendustele.

Vaadake Androidi mõju

Uurige fakte

Avastage, kuidas Android muudab seadmed kättesaadavamaks, loob võimalusi ja soodustab konkurentsi mobiiliturul.

Vaadake kõiki fakte

Androidi mõju aastate jooksul

Vaadake, kuidas Androidi pühendumus avatusele on aidanud mobiilitööstusel õitsele puhkeda.

Nutitelefonitootjatel on mitu valikut

Tootjatel, kes soovivad luua nutitelefoni, on ainult kaks kulukat valikut: maksta operatsioonisüsteemi litsentsi eest või arendada operatsioonisüsteem ise.