Güvenli, basit ve her zaman güncel.

Android One sayesinde, yeni Nokia 5.3 düzenli olarak yazılım yenilikleri ve güvenlik güncellemeleri ile birlikte geliyor.

Daha akıllı bir telefon deneyimi

Android One telefonlar en az iki yıl boyunca işletim sisteminin yeni sürümlerini almaya devam eder. Android'in en yeni sürümüyle yazılımınız ihtiyaçlarınıza göre otomatik olarak ayarlanır ve gün boyu işlerinizi daha kolay yapmanıza yardımcı olur.

Hayattaki önemli anılar için geliştirilmiştir

Google Fotoğraflar sayesinde fotoğraflarınıza hızlıca ulaşmak için "köpek", "İtalya" veya "gün batımı" gibi terimleri arayabilirsiniz. Bu resimleri kimlerin görmek isteyebileceğiyle ilgili öneriler bile alabilirsiniz

Piliniz uzun ömürlü olsun

Pilinizin uzun süre dayanması için Android One telefonlar, en önemli uygulamalarınızın arka plan etkinliğine öncelik verir. Telefonunuz, cebinizde veya çantanızdayken güç kullanımını daha da azaltır.

Telefonunuz
güvence altında

Düzenli güvenlik güncellemeleri alan ve Google Play Protect yüklü olarak gelen Android One telefonlar, sahip olabileceğiniz en güvenli telefonlardandır. Cihazınızı, bilgilerinizi ve uygulamalarınızı güvende tutmanıza yardımcı olan Play Protect, sistemin en iyi performansı sergilemesini sağlar. *

Tek kelimeyle harika bir deneyim

Yüksek kaliteli donanım, Android'in sezgisel yazılımıyla birleştiğinde ortaya muazzam bir telefon deneyimi çıkıyor. Android One, kullanımı kolay olmasının yanı sıra yalnızca gerekli uygulamalar yüklü olarak gelir ve ücretsiz sınırsız fotoğraf depolama alanı sunar.

Depolama alanı stresi çözüldü

Android One telefonlarda az sayıda önceden yüklenmiş uygulama bulunur ve 15 GB ücretsiz hesap depolama alanı sunulur*

Basit ve akıcı

Android One telefonlar, baştan sona zahmetsiz ve sezgisel olacak şekilde Google tarafından tasarlanan yazılımlarla çalışır. İlk aldığınızda ayar gerektirmeden telefonda kolayca gezinebilir ve telefonu özelleştirebilirsiniz.

Android One ailesini keşfedin