Google tarafından tasarlandı.
Akıllı, güvenli ve kullanımı kolay.

Android One, yapay zekayla güçlenen yenilikleri ve gelişmiş güvenlik önlemlerini
yeni General Mobile GM 9 Pro'ya getiriyor.

Daha akıllı bir telefon deneyimi

Android One sayesinde Google’ın en iyi uygulamalarından faydalanmaya
hemen başlayın. Örneğin Google Fotoğraflar ile yüksek kalitede, ücretsiz ve sınırsız olarak fotoğraf depolayın.

Tüm fotoğraflarınız ve videolarınız için ücretsiz ve sınırsız depolama

Fotoğrafları kullanma biçiminize uygun olarak tasarlanan Google Fotoğraflar, tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenle depolayabilmenizi ve herhangi bir cihazdan bunlara ücretsiz olarak erişebilmenizi sağlar. Fotoğraflarınız otomatik olarak organize edilip aranabilir hale getirildiğinden aradığınızı hızla bulabilirsiniz.

Piliniz uzun ömürlü olsun

Pilinizin uzun süre dayanması için Android One telefonlar, en önemli uygulamalarınızın arka plan etkinliğine öncelik verir. Telefonunuz, cebinizde veya çantanızdayken güç kullanımını daha da azaltır.

Telefonunuz
güvence altında

Düzenli güvenlik güncellemeleri alan ve Google Play Protect yüklü olarak gelen Android One telefonlar, sahip olabileceğiniz en güvenli telefonlardandır. Cihazınızı, bilgilerinizi ve uygulamalarınızı güvende tutmanıza yardımcı olan Play Protect, sistemin en iyi performansı sergilemesini sağlar.

Tek kelimeyle harika bir deneyim

Android One yalnızca temel uygulamalarla gelir ve yüksek kaliteli donanımı Google’ın kullanımı kolay yazılımı ile buluşturur.

Depolama alanı stresi çözüldü

Özel olarak seçilmiş az sayıda uygulama önceden yüklü olarak geldiği için Android One ile istediğiniz gibi kullanabileceğiniz daha fazla depolama alanına sahip olursunuz. Ayrıca, tüm anılarınız için Google Fotoğraflar'ın ücretsiz olarak sunduğu sınırsız yüksek kaliteli fotoğraf depolama alanından otomatik olarak yararlanabilirsiniz.

Basit ve akıcı

Android One telefonlar, baştan sona zahmetsiz ve sezgisel olacak şekilde Google tarafından tasarlanan yazılımlarla çalışır. İlk aldığınızda ayar gerektirmeden telefonda kolayca gezinebilir ve telefonu özelleştirebilirsiniz.

Android One ailesini keşfedin