Google’dan en yenisiyle gerisini düşünme.

Android One'a merhaba deyin. Sade ve basit tasarıma sahip, Google'ın en sevdiğiniz uygulamalarını öne çıkaran bu sürümüyle Android mükemmeli yakalıyor.


DAHA FAZLA BİLGİ AL

GM6, GM5 Plus, GM5


DAHA FAZLA BİLGİ AL

En sevdiğiniz Google uygulamalarına kolay erişim

Gereksiz uygulamalar içermeyen, basit ve kullanımı kolay Android One deneyimiyle yeni telefonunuzdan daha fazla yararlanın.

Sevdiğiniz uygulamalar elinizin altında

Google Arama ile ihtiyacınız olan bilgileri ihtiyaç duyduğunuz anda bulun, YouTube'da beğendiğiniz içerik oluşturucuları izleyin veya gideceğiniz yere ulaşmanıza yardımcı olması için Google Haritalar'ı kullanın. Google'ın en son yenilikleri Android One ile yalnızca bir dokunuş uzağınızda.

Tüm fotoğraflarınız ve videolarınız için ücretsiz sınırsız depolama alanı

Fotoğrafları kullanma biçiminize uygun olarak tasarlanan Google Fotoğraflar, tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenle depolayabilmenizi ve herhangi bir cihazdan bunlara ücretsiz olarak erişebilmenizi sağlar. Her şey otomatik olarak organize edilip aranabilir hale getirildiğinden aradığınız şeyleri hızla bulabilirsiniz. Çekimi kim yaparsa yapsın hiçbir zaman hiçbir anı kaçırmadığınızdan emin olmak için albümleri de paylaşabilirsiniz.

HEMEN İNDİR

Tüm eğlence için tek nokta

Play Oyunlar'da sayısız oyun arasından beğendiklerinizi seçin; Play Filmler ile sevdiğiniz filmleri izleyin. En son Android uygulamalarının, oyunların, filmlerin, kitapların, dergilerin ve milyonlarca diğer içeriğin keyfini Android One telefonunuzda çıkarın.

Kolay ve yüksek kaliteli görüntülü konuşma

Herkes için tasarlanmış sade, güvenilir ve eğlenceli bir görüntülü görüşme uygulaması olan Google Duo ile sevdiklerinizin hiç bir anını kaçırmazsınız. Sade arayüzü sayesinde tek dokunuşla rehberinizden dilediğiniz kişiyi kolayca görüntülü ararsınız. Hem kablosuz hem de mobil ağlarda daha hızlı ve daha güvenilir görüntülü görüşme yapmanızı sağlayan Duo ile telefonunuzla hareket halindeyken bile görüntülü arama keyfini çıkarırsınız. Platformlar arası çalışır, böylelikle tek bir uygulamayla Android veya iOS kullanan tüm arkadaşlarınızla görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

HEMEN İNDİR

İhtiyacınız olan her şey elinizin altında, ihtiyacınız olmayan şeyler yok

Gereksiz uygulamalar içermeyen basit, kullanımı kolay Android One deneyimiyle yeni telefonunuzdan daha fazla yararlanın.

Basit, güvenilir, kullanımı kolay

Android One ile hangi telefonu seçerseniz seçin tutarlı bir deneyim yaşayacağınıza güvenebilirsiniz. Android One cihazlar işlerinizi daha kolay yapmanızı sağlamak için basit, kolayca gezinebileceğiniz ve gereksiz uygulamalardan arındırılmış bir şekilde tasarlanmıştır.

Zamanla daha iyi hale gelen bir telefon

Android'in en son sürümü yüklü olarak gelen, aylık güvenlik güncellemeleri ve yeni OS sürümüne bir kerelik yükseltme garantisi kapsamındaki Android One telefonlar, en son teknoloji ve güvenlik önlemlerine sahip olacaktır.

Android'in en son sürümünü kullanın

Android One telefonlar, Android'in son sürümü olan Android Nougat yüklenmiş olarak gelir ve bir defa yeni OS sürümüne yükseltme garantisi içerir. Android One kullanıcıları yeni OS sürümleri yayınlandığında bunları alacak ilk kullanıcılar arasında olduğundan, en son özelliklere ve yeniliklere daha da erken erişirsiniz.

Telefonunuzu güvende tutun

Telefonunuzun ne olursa olsun yeni tehditlere veya güvenlik açıklarına karşı güvende olması için Android One her ay güvenlik güncellemeleri yayınlar.

Android One telefonunuz ile ilgili sorularınız mı var?

ANDROID ONE YARDIM MERKEZİ'Nİ ZİYARET EDİN >>

* çok yakında.