Android’in en iyi hali

En yalın Android deneyimini
General Mobile GM 8’de yaşayın.

Gücünü Google’dan alan General Mobile tasarımı

Android One ailesinin 18:9 ekran formatına sahip olan ilk üyesi General Mobile GM 8’in 13 MP flaşlı selfie kamerası ile çekebildiğiniz kadar selfie çekin, Google Fotoğraflar ile telefonunuzun hafızasını dert etmeyin.

GM 8 HAKKINDA FAZLASI

General Mobile GM 8

  • 5.7” HD+ 18:9 yeni nesil ekran
  • 13 MP flaşlı ön ve arka kamera
  • Parmak izi okuyucu
  • “Picture in Picture”
    ile çoklu uygulama kullanımı
Gold Space Grey

İşte Android, yalın ve kullanımı kolay

Android One, size en iyi Android’i sunmayı garantiliyor.
Kutudan çıktığı andan itibaren telefonunuz tam olarak istediğiniz şekilde kullanımınıza hazır.

İstediğiniz her şey var

Google Fotoğraflar ve YouTube gibi favori Google uygulamalarınızı barındıran, kullanışlı ve güvenli bir telefon.

İstemediğiniz hiçbir şey yok

Android One ile kontrol sizde. Yüklü gelen uygulamaların sadeleştirildiği, kullanımı ve kişiselleştirmesi kolay bir deneyim.

Google’ın en iyileriyle tasarlandı

Android One sayesinde Google’ın en iyi uygulamalarından faydalanmaya hemen başlayın. Google Fotoğraflar ile yüksek kalitede, ücretsiz ve sınırsız olarak fotoğraf depolayın, Play üzerinden dilediğiniz uygulamayı indirin veya Duo ile görüntülü konuşun.

Tüm fotoğraflarınız ve videolarınız için ücretsiz ve sınırsız depolama

Fotoğrafları kullanma biçiminize uygun olarak tasarlanan Google Fotoğraflar, tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenle depolayabilmenizi ve herhangi bir cihazdan bunlara ücretsiz olarak erişebilmenizi sağlar. Fotoğraflarınız otomatik olarak organize edilip aranabilir hale getirildiğinden aradığınızı hızla bulabilirsiniz.

Tüm eğlence için tek nokta

Google Play'deki sayısız oyun arasından beğendiklerinizi seçin veya sevdiğiniz filmleri izleyin. En son Android uygulamalarının, oyunların, filmlerin, kitapların, dergilerin ve milyonlarca farklı içeriğin keyfini Android One telefonunuzda çıkarın.

Kolay ve yüksek kaliteli görüntülü konuşma

Sade, güvenilir ve eğlenceli bir görüntülü görüşme uygulaması olan Google Duo ile sevdiklerinizin hiçbir anını kaçırmazsınız. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde tek dokunuşla rehberinizden dilediğiniz kişiyi kolayca görüntülü ararsınız. Hem kablosuz hem de mobil ağlarda daha hızlı ve güvenilir görüntülü görüşme yapmanızı sağlayan Duo ile hareket halindeyken bile görüntülü aramanın keyfini çıkarırsınız. Platformlar arası çalışır, böylelikle tek bir uygulamayla Android veya iOS kullanan tüm arkadaşlarınızla görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Telefonunuz
güvence altında

Düzenli güvenlik güncellemeleri alan ve Google Play Protect yüklü olarak gelen Android One telefonlar, sahip olabileceğiniz en güvenli telefonlardandır. Cihazınızı, bilgilerinizi ve uygulamalarınızı güvende tutmanıza yardımcı olan Play Protect, sistemin en iyi performansı sergilemesini sağlar.

Google ile
her zaman en yenisi

Android One ile telefonunuz, en az iki yıl boyunca güncellemeler alarak size Android’in son versiyonunu sunar*. Böylece Android’deki son yeniliklerin ve gittikçe daha verimli hale gelen bir sistemle çalışan telefonunuzun tadını çıkarırsınız.

Android One ailesini keşfedin