Güvenli, basit ve her zaman güncel.

Android One sayesinde, yeni Nokia 5.3 düzenli olarak yazılım yenilikleri ve güvenlik güncellemeleri ile birlikte geliyor.

Daha akıllı bir telefon deneyimi

Android One telefonlar en az iki yıl boyunca işletim sisteminin yeni sürümlerini almaya devam eder. Android'in en yeni sürümüyle yazılımınız ihtiyaçlarınıza göre otomatik olarak ayarlanır ve gün boyu işlerinizi daha kolay yapmanıza yardımcı olur.

Tüm fotoğraflarınız ve videolarınız için ücretsiz ve sınırsız depolama

Fotoğrafları kullanma biçiminize uygun olarak tasarlanan Google Fotoğraflar, tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenle depolayabilmenizi ve herhangi bir cihazdan bunlara ücretsiz olarak erişebilmenizi sağlar. Fotoğraflarınız otomatik olarak organize edilip aranabilir hale getirildiğinden aradığınızı hızla bulabilirsiniz.

Piliniz uzun ömürlü olsun

Pilinizin uzun süre dayanması için Android One telefonlar, en önemli uygulamalarınızın arka plan etkinliğine öncelik verir. Telefonunuz, cebinizde veya çantanızdayken güç kullanımını daha da azaltır.

Telefonunuz
güvence altında

Düzenli güvenlik güncellemeleri alan ve Google Play Protect yüklü olarak gelen Android One telefonlar, sahip olabileceğiniz en güvenli telefonlardandır. Cihazınızı, bilgilerinizi ve uygulamalarınızı güvende tutmanıza yardımcı olan Play Protect, sistemin en iyi performansı sergilemesini sağlar. *

Tek kelimeyle harika bir deneyim

Yüksek kaliteli donanım, Android'in sezgisel yazılımıyla birleştiğinde ortaya muazzam bir telefon deneyimi çıkıyor. Android One, kullanımı kolay olmasının yanı sıra yalnızca gerekli uygulamalar yüklü olarak gelir ve ücretsiz sınırsız fotoğraf depolama alanı sunar.

Depolama alanı stresi çözüldü

Özel olarak seçilmiş az sayıda uygulama önceden yüklü olarak geldiği için Android One ile istediğiniz gibi kullanabileceğiniz daha fazla depolama alanına sahip olursunuz. Ayrıca, tüm anılarınız için Google Fotoğraflar'ın ücretsiz olarak sunduğu sınırsız yüksek kaliteli fotoğraf depolama alanından otomatik olarak yararlanabilirsiniz.**

Basit ve akıcı

Android One telefonlar, baştan sona zahmetsiz ve sezgisel olacak şekilde Google tarafından tasarlanan yazılımlarla çalışır. İlk aldığınızda ayar gerektirmeden telefonda kolayca gezinebilir ve telefonu özelleştirebilirsiniz.

Android One ailesini keşfedin