Podłącz telefon i ruszaj w drogę

Połącz telefon z wyświetlaczem samochodu, a Twoje aplikacje na Androida pojawią się na ekranie – tak po prostu. Dotknij ekranu, aby zobaczyć wskazówki dojazdu, lub wydaj polecenie głosowe, aby wysłać SMS-a. Możesz nawet zadzwonić do mamy, nie używając rąk. Android Auto powstał, aby pomóc Ci skupić się na drodze i uczynić podróż przyjemniejszą. Po prostu podłącz telefon i ruszaj w drogę.

Sprawdź zgodność

Skorzystaj z pomocy Asystenta Google

Dzięki Asystentowi Google na Androidzie Auto nie musisz odrywać wzroku od drogi ani rąk od kierownicy. Zapytaj Asystenta Google o swój plan dnia, wyszukaj trasę lub puszczaj swoje ulubione piosenki. Możesz nawet sprawdzić pogodę. Zacznij od powiedzenia „OK Google”.

Narzędzia nawigacyjne, które wskażą Ci lepszą trasę

Bądź w kontakcie przez telefon i na czacie

Rozrywka, która umili jazdę

Jak używać Androida Auto

 1. Krok 1

  Sprawdź samochód.

  Upewnij się, że Twój samochód lub zestaw audio jest zgodny z Androidem Auto.

  Sprawdź zgodność
 2. Krok 2

  Sprawdź telefon.

  Jeśli używasz Androida 9 lub starszego, pobierz na telefon aplikację Android Auto. Android Auto jest od razu dostępny na telefonach z Androidem 10, więc nie potrzebujesz aplikacji, aby zacząć z niego korzystać.

  Pobierz Androida Auto
 3. Krok 3

  Połącz się i ruszaj.

  Podłącz telefon do samochodu za pomocą kabla USB. Zobaczysz Androida Auto na wyświetlaczu na desce rozdzielczej. Niektóre telefony mogą łączyć się bezprzewodowo2.

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Uzyskaj odpowiedzi i ruszaj w drogę z Androidem Auto.