Wykorzystaj Androida w pracy

Android for Work zmienia smartfon lub tablet w doskonałe narzędzie biznesowe.

Stworzony do efektywnej pracy

Używaj własnego urządzenia

Android for Work oddziela aplikacje biznesowe od osobistych, więc ulubionego urządzenia z Androidem możesz używać zarówno do pracy, jak i do zabawy.

Zwiększ wydajność pracy

Wykorzystaj wydajność, elastyczność i możliwości Androida w swojej pracy – zawsze i wszędzie masz do dyspozycji najlepsze aplikacje.

Chroń prywatne dane

Oddziel życie zawodowe od życia prywatnego. Utwórz specjalny profil do pracy, dzięki czemu dział IT Twojej firmy nie zobaczy ani nie wykasuje Twoich prywatnych zdjęć, e-maili czy innych danych.

Dostosuj środowisko pracy do swoipotrzeb

Jeśli odejdziesz z firmy lub utracisz urządzenie, dział IT wykasuje tylko aplikacje firmowe –Twoje prywatne rzeczy będą dla niego niedostępne. Żaden z nich nie ma też dostępu do informacji o Twojej prywatnej aktywności.

Korzystaj ze swojego urządzenia z Androidem

Profil Android for Work oferuje wbudowane funkcje zabezpieczeń, zarządzania oraz obsługi aplikacji. Jest domyślnie dostępny na obsługiwanych urządzeniach z Androidem w wersji Lollipop. Na urządzeniach z Androidem w wersji Ice Cream Sandwich lub nowszej użytkownicy mogą korzystać z podobnych funkcji po pobraniu odpowiedniej aplikacji.

Powiedz działowi IT o Android for Work

Android for Work łączy zabezpieczenia wymagane przez dział IT z wygodą i prostotą oczekiwanymi przez użytkowników. Aby z niego korzystać, udostępnij swojemu administratorowi link do tej strony, którą przygotowaliśmy specjalnie dla informatyków.

Zobacz, co jeszcze oferuje Android