Android Wear

Równie piękny, jak inteligentny

Różne zegarki z Androidem

Wyraź swój styl

Wolisz okrągły czy kwadratowy? Tradycyjny czy nowoczesny? Wybierz zegarek, który doskonale uzupełni Twój styl, a oprócz tego przyda się podczas treningu czy zabawy.

Kup teraz

Bądź w kontakcie na bieżąco

Wyświetlacze zegarków z Androidem Wear są zawsze włączone, dzięki czemu w każdej chwili łatwo sprawdzisz ważne informacje, takie jak godzina, połączenia czy powiadomienia. Możesz też odpowiadać na wiadomości bezpośrednio na zegarku, nawet jeśli nie masz przy sobie telefonu.1

WhatsApp Messenger. Wysyłaj przez internet wiadomości do znajomych i rodziny bezpośrednio z zegarka.

Realizuj swoje cele treningowe

Nie trać motywacji dzięki wbudowanej funkcji monitorowania treningu dostępnej w Twoich ulubionych aplikacjach. Śledź przebyty dystans. Słuchaj pobranej muzyki2. Nieważne, czy bierzesz udział w maratonie, czy spieszysz się na pociąg – zegarki z Androidem Wear pasują do sposobu, w jaki się poruszasz.

Google Fit. Popraw swoją kondycję. Nie trać motywacji.

Wykorzystaj swój czas

Wykorzystaj w pełni każdy dzień w pracy lub domu. Usługi Google dostarczą Ci informacje o ruchu, wskazówki dojazdu oraz punktualne przypomnienia. Powiedz „Ok Google” i zadaj dowolne pytanie lub sprawdź listę rzeczy do zrobienia – wszystko to bezpośrednio z nadgarstka.

Google Now. Wszystko, co najlepsze od Google – na Twoim nadgarstku.

Styl na każdy nastrój

Błyskawicznie zmień zegarek w bardziej lub mniej elegancki i dostosuj swój wygląd do każdej okazji. Android Wear to tysiące tarcz oraz pasków od różnych producentów i programistów.

Zobacz paski

Działa z Twoim iPhonem lub telefonem z Androidem

Android Wear wymaga telefonu z Androidem 4.3 lub nowszym albo iOS 8.2 lub nowszym. Dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od platformy. Aby sprawdzić zgodność, wejdź na stronę g.co/wearcheck na swoim telefonie z Androidem lub urządzeniu iPhone®.